aboutus

printedpaper-bags

printedpaper-bags printedpaper-bags printedpaper-bags printedpaper-bags printedpaper-bags
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İhracatçı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Afrika
Dünya çapında
Markalar: gayret-X
No. Çalışanları: 100~150
Yıllık satış: 5000,000-6000,000
Yıl kurulan: 2009
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
-01-
Giriş

Shenzhen Zeal-X Ambalaj Ürünleri Co, Ltd 2008 yılında ambalaj tasarımı konusunda bir on yıl deneyim ile çekirdek bir ekip tarafından kuruldu ve hediyeler , takı , kozmetik , tütün , gıda , çay , sağlıklı bakım ürünleri de dahil olmak üzere birçok sanayi kapsayan müşterileri için üretim giyim eşyası , sofra takımı ve oyuncaklar . Bugüne kadar, Zeal-X Packaging, 100'den fazla global lüks markanın lider tedarikçisidir.

Kağıt kutu , kâğıt poşet , broşür , ambalaj kağıdı , kurdela ve ilgili ürünlerden oluşan tasarım-üretim ve teslimat hizmetleri için tek elden-satış noktası sunan, hevesli, profesyonel ve son derece verimli bir üretim tasarım ve operasyon ekibimiz var. Tüm ürünler, ihracattan önce gereken kalite standardını karşıladığından emin olmak için denetlenir. Zeal-X Packaging'i seçerken, birinci sınıf ürünlerden ve mükemmel hizmet düzeylerinden emin olabilirsiniz ve sizin için teşvik edecek, değer katacak ve etkisini artıracak kişiselleştirilmiş ve benzersiz bir teklif ve ürün sunma taahhüdümüze güvenebilirsiniz. senin markan.

Amacımız, size en iyi ürün ve hizmeti sunmak için sizinle işbirliği yaparak , ürün ambalajı tedarikinde küresel bir lider olmaktır!

-02-
Geçmiş

Shenzhen Zeal-X Ambalaj Ürünleri Co, Ltd 2008 yılında ambalaj tasarımı konusunda bir on yıl deneyim ile çekirdek bir ekip tarafından kuruldu ve hediyeler, takı, kozmetik, tütün, gıda, çay, sağlıklı bakım ürünleri de dahil olmak üzere birçok sanayi kapsayan müşterileri için üretim giyim eşyası, sofra takımı ve oyuncaklar. Bugüne kadar, Zeal-X Packaging, 100'den fazla global lüks markanın lider tedarikçisidir.

Amacımız, sizlere en iyi ürün ve hizmeti sunmak için sizinle işbirliği yaparak , toptan dünyasında ürün tedarikçisi için ilk seçenek olmaktır !

-03-
Hizmet

Biz esas olarak, hediye kutusu , mücevher kutusu , kozmetik kutusu ve giyim ambalaj kutusu sağlar . Bugüne kadar, Zeal-X Packaging, 100'den fazla global lüks markanın lider tedarikçisidir.

Kağıt hediye kutuları , kâğıt poşetler , broşürler , ambalaj kağıtları , kurdeleler ve ilgili ürünlerden oluşan tasarım-üretim ve teslimat hizmetleri için tek elden-satış noktası sağlayan hevesli, profesyonel ve son derece verimli bir üretim tasarım ve operasyon ekibimiz var - İhraç edilmeden önce gerekli kalite standardını karşıladığından emin olmak için tüm ürünler incelenir .

Zeal-X Packaging'i seçerken, birinci sınıf ürünlerden ve mükemmel hizmet düzeylerinden emin olabilirsiniz ve sizin için teşvik edecek, değer katacak ve etkisini artıracak kişiselleştirilmiş ve benzersiz bir teklif ve ürün sunma taahhüdümüze güvenebilirsiniz. senin markan.

-04-
Ekibimiz

Hediyelik kutu ve ambalaj, kağıt poşet, broşür, ambalaj kağıdı, kurdela ve ilgili ürünlerden oluşan tasarım-üretim ve teslimat hizmetleri için tek elden satış noktası sağlayan, hevesli, profesyonel ve son derece verimli bir üretim tasarım ve operasyon ekibimiz var. - İhracattan önce gerekli kalite standardını karşıladığından emin olmak için denetlenen tüm ürünlerle.

Zeal-X Packaging'i seçerken, birinci sınıf ürünlerden ve mükemmel hizmet düzeylerinden emin olabilirsiniz ve sizin için teşvik edecek, değer katacak ve etkisini artıracak kişiselleştirilmiş ve benzersiz bir teklif ve ürün sunma taahhüdümüze güvenebilirsiniz. senin markan!

İletişim bilgileri